Košík 0

Už jsme na všechno 3

ilustrace Papilu papirnictvi

Koukám, že poslední článek na blog jsem psala už strašně dávno a to hlavně pro budoucí nevěsty před letošní svatební sezonou. Sedím teď za stolem, na břiše v šátku mi odpočívá naše holčička a přemítám, co všechno se událo právě od toho posledního článku. Je toho opravdu hodně a budu vám to dávkovat, aby to vždycky bylo takový krátký čtení třeba ke kafíčku nebo na cestu do práce :)

Začnu tou největší věcí v našem životě vůbec. Už jsem na všechno tři! V neděli 8. října se nám narodila holčička a dali jsme jí jméno Valerie, protože se nám to líbí a taky protože to znamená "silná" a "zdravá" a to si přejeme, aby byla. No a je děsně krásná a roztomilá! Už je jí 6 týdnů, začíná se smát a ikdyž je to někdy náročný, cítím tolik energie jako nikdy, to určitě znají všichni rodiče ;) 

Papilu

Říká se, že nedělní děti mají v životě štěstí. Musím zaklepat, že se to štěstí šíří i na nás. Mám radost, že můžu s Valčou občas pracovat a věnovat se kreslení. Totiž než se narodila, kreslila jsem každý den několik hodin. Při tom vznikly třeba i tyhle kontrastní karty ->

kontrastní karty Papilu

Černobílé kontrastní karty, celou sérii 12ti karet můžete koupit tady

S blížícím se porodem (to je asi týden před, haha) jsem raději už nebrala žádné nové zakázky a měla spoustu času kreslit jen tak pro sebe a pro radost, což mi začlo po porodu chybět. Jasně, je to hlavně díky tomu, že Valča je zlatá, jde nám to spolu výborně a tak díky tomu zbývá čas na čmaryky a všechno kolem, jupí :) 

PAPILU ilustrace

No a když není čas na kreslení přes den, přesunu kreativní energii na vymýšlení příběhů během uspávání. Vlastně je to skvělá změna a dobrej paradox, v tý tmě mě nic neruší a vidím v hlavě jen to, co chci vidět a leckdy je toho i víc :) Jako když jdete v noci lesem a vidíte jen to, co osvětluje baterka.

Je to krásný objevování a poznávání. Když je student připraven, učitel se objeví. Takže díky, Valinko, že jsi se tu objevila: Let's rock!

Mějte se funky,

HankaStarší příspěvky Novější příspěvky


Komentáře