Košík 0

PAPILU je ilustrované papírnictví

Jsme malinkaté ilustrované papírnictví, PAP jako papírnictví a ILU jako ilustrované. Kreslíme a malujeme hlavně květinové a přírodní motivy. Ty se pak objevují na obálkách, přáních, tiscích a svatebních oznámeních. Naše výrobky jsou vyrobeny ručně, z velmi kvalitních a ekologických papírů, které jsou příjemné na omak. Vybírat si můžete z palety barev, struktur i tištěných vzorů.

U nás na Instagramu můžete sledovat, co kreslíme jen tak, jaké vyrábíme drobnosti, zkrátka čím se bavíme :)

A jestli pro vás můžeme něco vyrobit na zakázku, napište nám, to my totiž děláme rádi :) Několik vybraných firemních zakázek si můžete prohlédnout i tady.

Co děláme:
  • Svatební grafika
  • Svatební weby a animované ilustrace
  • Obálky s vnitřním potiskem a přání
  • Ilustrace a příprava tiskovin pro firmy

 

No a tohle jsme my :) Každý úplně jiný ale dohromady jsme PAPILU. Jeden bez druhého bychom PAPILU nikdy nevymysleli, i když jsme o něm nebo něčem takovém pěkném už dlouho snili.

  

 

Hana Svobodová

Ilustrace, výroba, komunikace

Hanka kreslí, tiskne, řeže a lepí obálky. Vymýšlí náměty na ilustrace a když nekreslí za stolem, běhá po lese s dcerou Valerií nebo ji najdete ve městě v papírnictví (nebo v kavárně :)). K tomu si s Vámi píše o Vašich nápadech a přáních, která pak zhmotní a Vy je od ní dostanete v krabici převázané stužkou.Nejraději sbírá. Cokoliv v lese. A inspiraci v malých obchůdcích po celém světě a úplně nejraději za chalupou v lese.  

Zbyněk Svoboda

IT, e-shop

Zbyněk dělá v PAPILU jednoduše to, čeho se Hanka bojí :) Stará se o to, aby e-shop šlapal, aby byly v pořádku obchodní a právní věci a taky třeba aby nedošel toner v tiskárnách. Je jednička ve vyhledávání, inspiraci hledá na každém rohu, nejraději však také v přírodě nebo na roadtripech při jízdě volnou krajinou.