Košík 0

PAPILU je ilustrované papírnictví

Věříme, že osobní papírové přání nebo pohled ve schránce má stále nejvyšší hodnotu, že dárkový poukaz nebo lístek do divadla si zaslouží být darován v pěkné obálce nebo že svatba je výjimečná událost a stejně výjimečně by měla být oznámena.

Našim cílem je nabídnout originální a osobité výrobky z papíru, které potěší Vaše blízké, Vaše klienty nebo si je pro radost koupíte Vy sami.

Naše výrobky jsou vyrobeny ručně, z velmi kvalitních a ekologických papírů, které jsou příjemné na omak. Vybírat si můžete z palety barev, struktur i tištěných vzorů.

Vyrábíme

  • Přáníčka
  • Obálky s vnitřním potiskem
  • Svatební oznámení
  • Etikety
  • a stále rozšiřujeme sortiment

Spolupracujeme se zajímavými klienty, pro které navrhujeme produkty na míru. Každá zakázka je výjimečná a my si užíváme, když můžeme s klienty spoluutvářet jejich malé i velké sny.


 

No a tohle jsme my :) Každý úplně jiný ale dohromady jsme PAPILU. Jeden bez druhého bychom PAPILU nikdy nevymysleli, i když jsme o něm nebo něčem takovém pěkném už dlouho snili.

Hana Bermannová

Ilustrace, výroba, komunikace

Hanka kreslí, tiskne, řeže a lepí obálky. Vymýšlí náměty na ilustrace a když nekreslí za stolem, bude určitě ve městě v papírnictví (nebo v kavárně :)).

K tomu si s Vámi píše o Vašich nápadech a přáních, která pak zhmotní a Vy je od ní dostanete v krabici převázané stužkou.

Nejraději sbírá inspiraci v malých obchůdcích po celém světě a úplně nejraději za chalupou v lese.  


Zbyněk Svoboda

IT, e-shop

Zbyněk dělá v PAPILU jednoduše to, čeho se Hanka bojí :) Stará se o to, aby e-shop šlapal, aby byly v pořádku obchodní a právní věci a taky třeba aby nedošel toner v tiskárnách. 

Je jednička ve vyhledávání, inspiraci hledá na každém rohu, nejraději však také v přírodě nebo na roadtripech při jízdě volnou krajinou.